MBA800 vrtulkový snímač

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová řada vrtulkových limitních snímačů typu MBA800 pro hlídání hladiny sypkého materiálu v zásobnících nebo přesypech dopravníků doplňuje původní řadu snímačů MBA200 s elektromechanickým pohonem.

Vyrábí se v různých provedeních pro použití v prašném a výbušném prostředí s certifikátem ATEX. Snímače je možné instalovat shora, zboku, vespod v šikmé části zásobníku. Snímací část s vrtulkou je možné instalovat do podtlakových a tlakových zásobníků od -0,5 do 10 barů a je možné je použít do teploty až 200°C uvnitř zásobníku. Povrchová úprava a materiál mechanické části snímače je přizpůsobován podle prostředí a druhu měřeného média. Obchodně technické oddělení firmy ZAM-SERVIS s.r.o. vám připraví optimální řešení a vytipuje typové označení podle vašeho zadání.

Přednosti nového snímače:

  • Digitální vrtulkový snímač s krokovým motorkem.
  • Pro měření všech sypkých materiálů.
  • Individuální velikost vrtulky.
  • Volitelné parametry nastavení měření.

Přímý pohon bez převodovky, výkonný motorek s malou vrtulkou, volitelné přednastavené kombinace parametrů pro univerzální použití - to jsou hlavní rysy nové série MBA800 vrtulových snímačů pro měření výšky hladiny.

mba 800 1b

Dále úprava různých parametrů přizpůsobí řízení motorku pro různé typy sypkých materiálů a jejich chování v dané aplikaci.
Jednotlivé přednastavené úpravy funkce krokového motorku například spínání, rychlosti, způsobu detekce, citlivosti a testu je možné zvolit na otočném přepínači s osmi sadami parametrů.
Další možnosti řady MBA800 jsou voleny při specifikaci typu podle druhu sypkého materiálu a jeho zrnitosti, uložení v zásobníku nebo přesypu volbou tvaru a uchycení rotační části s vrtulkou.
Velikost vrtulky je volitelná z malé vrtulky 2 cm až po rozpětí 2 metry. Hlavu snímače s motorkem a elektronikou lze snadno oddělit od spodního kování s vrtulkou.

Přednosti nastavení, které lze navolit ve snímači:

  • S1 Režim provozu: spíná při dosažení hladiny (vrtulka stojí) nebo spíná při volném otáčení vrtulky (hladiny není dosaženo – indikace minimální hladiny)
  • S2 Sada parametrů pro poskytnutí informaci o stavu: rotační rychlost, změna směru otáčení, sypký materiál s vysokou viskozitou, testovací režim: simulovaný signál ke kontrole zapojení a další kombinace.
  • S3 Citlivost: točivý moment nastavitelný v 10 úrovních

mba 800 2

zam saveris 2 logo

ZAM - SERVIS s.r.o.
Křišťanova 1116/14, 702 00 Ostrava
Tel.: +420 556 685 111
Fax: +420 556 685 425
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.zam.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, květen 2019

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
IT chlazení - řešení od firmy Rittal Koncepce chlazení společnosti Rittal nabízí řešení pro širokou škálu aplikací – od chlazení jednotlivých rozváděčů až po celá datová centra.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.