MBA800 vrtulkový snímač

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová řada vrtulkových limitních snímačů typu MBA800 pro hlídání hladiny sypkého materiálu v zásobnících nebo přesypech dopravníků doplňuje původní řadu snímačů MBA200 s elektromechanickým pohonem.

Vyrábí se v různých provedeních pro použití v prašném a výbušném prostředí s certifikátem ATEX. Snímače je možné instalovat shora, zboku, vespod v šikmé části zásobníku. Snímací část s vrtulkou je možné instalovat do podtlakových a tlakových zásobníků od -0,5 do 10 barů a je možné je použít do teploty až 200°C uvnitř zásobníku. Povrchová úprava a materiál mechanické části snímače je přizpůsobován podle prostředí a druhu měřeného média. Obchodně technické oddělení firmy ZAM-SERVIS s.r.o. vám připraví optimální řešení a vytipuje typové označení podle vašeho zadání.

Přednosti nového snímače:

  • Digitální vrtulkový snímač s krokovým motorkem.
  • Pro měření všech sypkých materiálů.
  • Individuální velikost vrtulky.
  • Volitelné parametry nastavení měření.

Přímý pohon bez převodovky, výkonný motorek s malou vrtulkou, volitelné přednastavené kombinace parametrů pro univerzální použití - to jsou hlavní rysy nové série MBA800 vrtulových snímačů pro měření výšky hladiny.

mba 800 1b

Dále úprava různých parametrů přizpůsobí řízení motorku pro různé typy sypkých materiálů a jejich chování v dané aplikaci.
Jednotlivé přednastavené úpravy funkce krokového motorku například spínání, rychlosti, způsobu detekce, citlivosti a testu je možné zvolit na otočném přepínači s osmi sadami parametrů.
Další možnosti řady MBA800 jsou voleny při specifikaci typu podle druhu sypkého materiálu a jeho zrnitosti, uložení v zásobníku nebo přesypu volbou tvaru a uchycení rotační části s vrtulkou.
Velikost vrtulky je volitelná z malé vrtulky 2 cm až po rozpětí 2 metry. Hlavu snímače s motorkem a elektronikou lze snadno oddělit od spodního kování s vrtulkou.

Přednosti nastavení, které lze navolit ve snímači:

  • S1 Režim provozu: spíná při dosažení hladiny (vrtulka stojí) nebo spíná při volném otáčení vrtulky (hladiny není dosaženo – indikace minimální hladiny)
  • S2 Sada parametrů pro poskytnutí informaci o stavu: rotační rychlost, změna směru otáčení, sypký materiál s vysokou viskozitou, testovací režim: simulovaný signál ke kontrole zapojení a další kombinace.
  • S3 Citlivost: točivý moment nastavitelný v 10 úrovních

mba 800 2

zam saveris 2 logo

ZAM - SERVIS s.r.o.
Křišťanova 1116/14, 702 00 Ostrava
Tel.: +420 556 685 111
Fax: +420 556 685 425
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.zam.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl duben 2020

ElektroPrůmysl.cz, květen 2020

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
ifm electronic - Světová jednička v oblasti průmyslové senzoriky a automatizace Pomáháme průmyslu vstoupit do digitální sféry INDUSTRY 4.0
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.