Jedno integrované řešení pro ovládání a automatizaci čerpadel

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výrobci čerpadel a systémoví integrátoři dodávající „na klíč“ chápou důležitost optimalizace čerpadla, dobu provozu a účinnost. Jakékoli zbytečné prostoje – kvůli výpadkům, řešení problémů nebo integraci systémů – jsou drahé, časově náročné a stresující.

Unitronics, oceněný lídr v pokročilých řešeních pro automatizaci a řízení nabízí one-stop shop pro potřeby aplikací čerpadel. Díky třem desetiletím prokázané spolehlivosti v petrochemii, energetice a životním prostředí, vodním hospodářství a zpracování odpadních vod, HVAC a správě budov, Unitronics se jeví jako důvěryhodný zdroj pro automatizované přesné řízení hydraulických čerpadel pro jednoduché vyplňování požadavků aplikací.

Vlastnosti:

 • Vzdálený přístup a ovládání
 • Široký rozsah výkonných PLC, HMI, VFD, I/O, AC servokontrolérů motorů
 • Jednotné unifikované softwarové prostředí zaručuje jednoduché programování
 • Analýza živých dat pomocí on-line trendů
 • Inteligentní sledování dat, protokolování, nástroje pro správu a řízení přístupu
 • Preventivní údržba
 • Přizpůsobitelné a flexibilní, aby vyhovovaly jednoduchým nebo složitým aplikacím
 • Splňuje průmyslové předpisy a standard

unistronic rizeni cerpadla 2020 1

Eliminujte prostoje díky vylepšené kontrole a automatizaci – široká řada výkonných PLC Unitronics, intuitivní HMI, I/O, VFD, AC servokontroléry a motory umožňují přesné ovládání čerpadla – a umožňuje provádět preventivní údržbu, zkrácení prostojů za účelem ochrany vašich aplikací a pracovního postupu.
Získejte kompletní kontrolu z jakéhokoliv místa – vzdálený přístup umožňuje sledovat a regulovat provoz čerpadla, prohlížet a ovládat váš stroj a přístup k procesu z jakéhokoliv standardního zobrazovacího zařízení, kdekoliv.
Zvyšte energetickou účinnost s lepším řízením – hardware a software společnosti Unitronics umožňuje optimalizovat energetickou účinnost pomocí inteligentních regulačních smyček PID a spotřeby energie motoru pomocí VFD, aby bylo možno spravovat čerpadla podle nastavených žádaných hodnot.
Přístup „all-in-one“ společnosti Unitronics znamená jednat pouze s jedním prodejcem, což eliminuje cečerpání nákladů, času a potíží s koordinací s více kontakty v každé fázi procesu. Rozsáhlá nabídka Unitronics zahrnuje kompletní řadu PLC, PLC s integrovaným HMI, celou řadu VFD, širokou škálu I/O a doplňkových zařízení, jakož i programovací software pro všechny aspekty řízení, pohybu a komunikace, včetně podpory pro všechny hlavní protokoly Průmyslu 4.0 a protokoly automatizace budov, pro jakékoli jednoduché nebo složité aplikace a funkce.

Výhody:

 • Jedno kontaktní místo pro veškeré řízení čerpadla pomáhá eliminovat složitost dodavatelských vztahů
 • Optimalizace doby provozu a energetické účinnosti
 • Snadné programování a snadné použití
 • Celosvětová podpora kvality s jedním kontaktním místem
 • Budoucnost pro Průmysl 4.0
 • Celosvětová distribuce s 30 lety prověřenou společností

Řízení pomocných čerpadel – Sekvence vícestupňových čerpadel – Řízení tlaku – Řízení hladiny – Řízení průtoku

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185, 252 50 Vestec
Tel.: +420 244 001 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz duben 2021

ElektroPrůmysl.cz, duben 2021

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Volně svorkovatelné konektory s technologií ecolink Volně svorkovatelné konektory jsou vhodné pro hygienická a vlhká prostředí, do drsných a obtížných podmínek, pro elektromagentická pole při svařování a pro oblasti s nebezpečím výbuchu.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.

Najdete nás na Facebooku