HIWIN představuje šestiosý robot

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tchajwanská korporace HIWIN Technologies uvádí prostřednictvím HIWIN s.r.o. na český trh svůj šestiosý robot RA605-710. Tento kompaktní robot má poloměr dosahu 700 milimetrů a pracovní zatížení 5 – 20 kg. Je určený pro aplikace zahrnující manipulační úkoly od transportu mechanických dílů až po aplikace montážních linek a kompletování elektronických dílů.

Instalace je možná do podlahy, zdi, či stropu. Robot se snadno integruje do stávajících systémů PLC.

robot 1
Brněnský HIWIN s.r.o. bude zajišťovat nejen dodávky RA605-710, ale i technickou podporu, lokalizaci a programování. Z Brna budou roboti putovat i dále do východní Evropy, zejména na Slovensko, do Maďarska, Chorvatska, Bulharska či Srbska.
Automatizace výrobních procesů se neustále zvyšuje a posouvá své hranice k automatizaci inteligentní. Jednou z odpovědí korporace HIWIN Technologies na změny v průmyslovém odvětví je robot RA605-710. Poptávka po robotech rychle roste, což snižuje jejich cenu a umožňuje rozšíření jejich využití" vysvětluje Ing. Pavel Cach, výkonný ředitel společnosti HIWIN s. r. o. a dodává: „RA605-710 je robot střední třídy s možností nasazení v mnoha odvětvích za velmi příznivou cenu."
Jednou z předností RA605-710 je možnost plnohodnotné simulace a příprava 3D modelu pracoviště. 95 % programování je možné provést předem virtuálně bez nutnosti mít robota již „ve stavu zaměstnanců" a na pracovišti. To výrazně šetří čas i peníze.
Robot RA605-710 se vyznačuje svojí otevřeností a možným vstupem do řídicího systému se zdrojovým kódem. Brněnský HIWIN v této souvislosti připravuje ve spolupráci s ČVUT „pokusného" robota pro další testování možností robotů a jejich interakce.

robot 2
Robot HIWIN RA605-710 bude oficiálně uveden na český trh v říjnu 2016 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně v rámci expozice společnosti HIWIN.

HIWIN s.r.o.
Medkova 888/11, 627 00 Brno
Tel.: +420 548 528 238
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.hiwin.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2020

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Chytrý Senzor CSS 014 jede digitálně "Plug-in" IO-Link zařízení pro monitorování teploty a vlhkosti.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.