Dotykový displej Vision1210 s integrovaným PLC a rozhraním HMI

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Unitronic s představila dotykový displej Vison1210 v úhlopříčkou obrazovky 12,1“, 65 tisíci barvami. S integrovaným PLC a rozhraním HMI poskytuje uživatelům velké výhody v programování a propojení za minimálního rozpočtu.

Vision1210 PLC se perfektně hodí pro potravinářský průmysl, s krytím IP 66 je tento přístroj ideální do prostředí se stříkající vodou. Široká podpora I/O rozhraní umožňuje jednoduché přidání modulů s přichycením na zadní straně PLC. S rozšiřujícími moduly může mít až 1024 I/O, tato konfigurace obsahuje digitální a analogové vstupy a výstupy, vysokorychlostní I/O, měření teploty a hmotnosti. Moduly mohou být namontovány na místě nebo až do vzdálenosti 100 m od Vision1210 PLC. Přístroj je také vybaven vestavěným portem USB, slotem na paměťovou kartu Micro SD Card pro kompletní zálohování.

vision1210

Vision1210 podporuje až 24 Auto-tune PID (nezávislé smyčky) regulace teploty, tlaku, hladiny apod. zatímco 16-bit dotykový displej o úhlopříčce 12,1“ a rozlišení 800 x 600 pixelů zobrazuje data, grafy apod. Možnosti zobrazení jsou téměř nekonečné s více než 1000 uživatelských obrazovek a až 500 snímky na aplikace. Paměť pro aplikační logiku je 2MB, pro obrázky 32MB a fonty 1MB.

Komunikační možnosti zahrnují Ethernet TCP/IP, mobilní a průmyslové protokoly MODBUS, DF1 slave, J1939, CANopen a další. Kromě toho může Vision1210 komunikovat pomocí téměř jakéhokoli zařízení na bázi protokolu. Je také schopen okamžitého přerušení (rychlé reakce) což je důležitá vlastnost pro mnoho strojních aplikací.

K dispozici je zdarma software s příjemným uživatelským rozhraním pro konfiguraci hardwaru, modulární vývoj aplikací a HMI design včetně bohaté knihovny průmyslových obrázků. K dispozici jsou také zdarma utility pro vzdálenou správu a Web Server a bezplatná technická podpora ze strany výrobce.

Vision1210 tak celkově snižuje náklady na systém tím, že minimalizuje nároky na hardware a zároveň není třeba provádět propojení a nastavení dotykového panelu s PLC.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku