SMA rozšiřuje své produktové portfolio o nový mikro-střídač

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

SMA Solar Technology AG rozšiřuje svůj sortiment FV střídačů a v polovině roku 2012 zahájí prodej nového mikro-střídače Sunny Boy 240. S tímto novým mikro-střídačem SMA rozšiřuje svou produktovou řadu v nízké výkonové třídě.

Sunny Boy 240 je určen zejména pro menší střešní FV instalace s výkonem do 2 kW. Jako první mohli tento mikro-střídač shlédnout návštěvníci veletrhu Solar Power International v Dalasu na podzim minulého roku. Střídač je primárně určen pro americký trh, nicméně v případě zájmu bude uveden na trh i v Evropě. Společnost SMA je jediným celosvětovým výrobcem, který nabízí střídače pro instalace všech výkonových řad – „od wattu po megawattu“.

SMA_Sunny_Boy_240_web

“Nový Sunny Boy 240 minimalizuje energetické ztráty i při velmi složitých tvarech střechy," vysvětluje David Řeháček, jednatel a ředitel pobočky SMA Central & Eastern Europe. „Mikro-střídač byl sice vyvinut pro americký trh, ale může být použit po celém světě, i u nás, v Evropě. Výborně se hodí zejména pro menší instalace, při integraci fotovoltaiky do stěn budov, nebo pro střechy s problémem částečného zastínění,“ doplňuje David Řeháček.

Sunny Boy 240 nabízí vysokou flexibilitu při plánování malých elektráren s výkonem do 2 kilowatt, a lze ho kombinovat se všemi ostatními výrobky SMA. Nový design, vysoká spolehlivost a výkon za atraktivní cenu – to jsou jeho hlavní přednosti. SMA mikro-střídač se kromě toho může pochlubit také inovativní koncepcí bezpečnosti, inteligentní detekcí poruch panelů a navíc se snadno nainstaluje.

SMA Central & Eastern Europe s.r.o. je dceřinou společností německé SMA Solar Technology AG. Na český a slovenský trh vstoupila v roce 2009 pod názvem SMA Czech Republic s.r.o., v roce 2011 se přejmenovala na SMA Central & Eastern Europe a zastřešuje nyní také bulharský, rumunský, maďarský a polský trh. Kromě obchodního zastoupení je pro zákazníky z regionu střední a východní Evropy k dispozici také tým spolupracovníků zajišťujících technické, marketingové, servisní a poradenské služby.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2020

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.