Spuštění nových webových stránek nkt cables

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak mnozí z Vás již mohli zaregistrovat, tak na začátku dubna 2012 spustila nkt cables své nové webové stránky na adrese www.nktcables.cz.  Webová prezentace nejvýznamnější tuzemské kabelovny prošla zásadní designovou, obsahovou i technologickou modernizací.

Oproti bývalým stránkám se vyznačuje jednodušší strukturou, přehlednějším vzhledem a vyšší uživatelskou přívětivostí.

nkt_web1

Z technologických úprav je tou nejzásadnější kompatibilita s moderními webovými prohlížeči (Chrome, Opera, Safari a novější verzi MSIE) a adaptabilita, což v praxi znamená, že se automaticky přizpůsobí moderním technologiím, jako jsou tablety i chytré telefony. Web běží na platformě Sitecore® a je postaven na technologii HTML5 a CSS 3, která nabízí dostatek možností pro další kreativní i technologický rozvoj. Všechny tyto úpravy se netýkaly pouze našich lokálních CZ stránek, ale i všech 10 jazykových mutací, které vycházejí z globálního know-how skupiny nkt cables.

nkt_web2

Naše nové webové stránky jsme rozčlenili do několika sekcí, přičemž některé jsou zcela nové. Tento krok by měl napomoci snadnější orientaci pravidelných i nových návštěvníků našich stránek. Mezi nové sekce patří např. Naše řešení, Podpora nebo Kariéra. Nejnáročnější sekce z hlediska přípravy byly Produkty, které obsahují naše katalogové listy (nyní celkem 178 výrobků s obrázkem, stručným popisem, katalogovým listem ve formátu PDF a kontaktní osobou pro zákazníka) a Naše řešení, kde se nachází strukturovaný přehled všech našich výrobků a služeb řazených z pohledu zákazníka. V této sekci je umístěna velmi názorná animace, která návštěvníky provede celým světem nkt cables. Velkou výhodou našich stránek je, že naši stávající i potenciální zákazníci najdou na úvodní stránce vždy aktuální ceny kovů (mědi a hliníku), tzv. dopočty pro kabelářský průmysl. Kromě jiného bylo naší snahou také co nejvíce personifikovat web tak, aby měl návštěvník vždy možnost obrátit se na někoho z obchodního týmu se svým případným dotazem.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cerven 2019 CL

ElektroPrůmysl.cz, červen 2019

Číslo je zaměřené na identifikační systémy a průmyslové značení, trafostanice a transformátory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová řada svítidel VARIOLINE Poskytuje výjimečné LED osvětlení v rozváděčích v jejich plné hloubce a výšce.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.