Poznejte, o kolik snazší může být projektování

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Objevte snadnější a rychlejší projektování. Společnost EPLAN ve spolupráci s vybranými partnery v průběhu veletrhu AMPER 2019 připravili malou hru, prostřednictvím které se nejen blíže seznámíte s databází EPLAN Data Portal, ale v níž i každý účastník obdrží zajímaví dárek v podobě Rubikovi kostky.

Rubikova kostka symbolizuje mnohorozměrnost a současně jednoduché ovládání databáze EPLAN Data Portal.

Veletrh Amper se koná ve dnech 19. – 22. března 2019 na brněnském výstavišti a společnost EPLAN naleznete hned u vstupu do haly P ve stánku 4.02.

EPLAN Data Portal hrou 1

Jak se do hry zapojit?

  1. Do hry se můžete zapojit ve dnech 19. – 21. 3. 2019
  2. Najděte mezi vystavovateli aspoň 4 výrobce z databáze EPLAN Data Portal – u každého z nich získáte samolepku s logem firmy.
  3. Nalepte samolepky do rámečku na zadní straně této karty.
  4. Vyplněnou kartičku vyměňte u stánku EPLAN (pavilon P, stánek 4.02) za svou odměnu.

Co je EPLAN Data Portal?

On-line databáze umožňující bezplatný přístup k datům mnoha výrobců komponent, která mohou být jednoduše přetažena pomocí myši přímo do projektové dokumentace bez nutnosti překreslování. Stačí se jen zaregistrovat na: www.eplandataportal.com.

Na svém stánku navíc představí společnost EPLAN nové systémy eView a EPLAN Cogineer, které umožní spolupráci a sdílení dat prostřednictvím cloudových řešení. Díky novému technologickému přístupu zajistí hlubší automatizaci inženýrských procesů a zpřístupnění projektových metadat napříč inženýrským procesem s ohledem na vysokou bezpečnost dat.

Dalším nosným tématem budou inženýrské procesy „pod lupou“ zaměřené hlavně na standardizaci, možnost konfigurace a vysokou efektivitu při návrhu a realizaci zakázky. Podrobně se také můžete na stánku seznámit s propojením EPLAN a TIA portálu, novinky platformy EPLAN verze 2.8 včetně praktických ukázek z oblasti projektování PLC, svorek a správy maker.

EPLAN Software & Service
AMPER 2019 - hala P, stánek 4.02
www.eplan.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.