noax Knowledge Day

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

dovolte nám pozvat Vás na první ročník bezplatné konference noax Knowledge Day, kterou pořádá společnost noax Technologies AG spolu s partnery COSCOM Computer a Sabris a mediální agenturou TradeMedia.

Představíme Vám revoluční technologii dotykové obrazovky hybrid PCAP multitouch. Uvidíte zcela novou koncepci IPC S21WP s touchscreen PCAP včetně funkce multitouch, pracující spolehlivě v drsných podmínkách průmyslové výroby. Uslyšíte konkretní příklady aplikačního nasazení noax IPC v logistice (manipulační technika, sklady), ve výrobách s požadavky na vysoký standard hygieny (potravinářství, zdravotnictví, farmacie), v MES systémech (MDE/BDE terminály), v prostředí s nebezpečím výbuchu (ATEX zóna 21/22). Získáte zkušenosti přímo od uživatelů noax IPC z jednotlivých oblastí průmyslu.

noax day

Společnost COSCOM Computer Vám sdělí co se skrývá pod pojmem internet věcí aneb jak uchopit MES a ERP systémy pro digitalizaci továrny podle Industry 4.0.a představí platformu, pokrývající kompletně potřeby výroby od monitoringu a plánování až po správu a distribuci elektronických dokumentů a nástrojů.

Společnost Sabris Vás seznámí s projektem automatizace a robotizace výroby s pomocí standardů Industry 4.0 a jejich integrace do prostředí SAP (informace z aktuálně probíhajícího projektu implementace řešení SAP S/4 Hana, propojení robotických výrobních linek a zajištění kontinuálního procesu výroby).

Zúčastněte se konference a seznamte se s produkty noax Technologies AG, Sabris a COSCOM Computer, které používají zákazníci nejen v České a Slovenské republice, ale také v Evropě nebo na americkém kontinentu.

Rádi se s Vámi setkáme 28.3.2017 v hotelu AVANTI, Brno.

Na setkání s Vámi se těší.

Petr Skřípský
sales manager CZ/SK
noax Technologies AG

Vratislav Kolínský
sales manager
COSCOM Computer s.r.o.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, září 2019

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) Autorizované zastoupení a distribuce produktů průmyslové automatizace značky Delta pro ČR a SR.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.