Frekvenční měniče VLT® a VACON - Program školení 2018

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Danfoss s.r.o. je jedním z předních dodavatelů frekvenčních měničů na trhu. Kromě technologicky vyspělých a kvalitních výrobků přikládáme velkou váhu i rozšířeným službám k samotným produktům.


Rádi bychom vám pomohli zlepšit vaše dovednosti a znalosti tak, abyste byli schopni co nejlépe využít potenciál našich výrobků. Velmi rádi se s vámi podělíme o naše znalosti a za tímto účelem pořádáme několik školicích programů během roku.
Nově jsme pro vás připravili přehlednou brožuru, ve které najdete program školení na rok 2018. Na školeních bychom vás chtěli informovat o aktuálních trendech, metodách a funkcích, které přináší další energetické úspory nebo vám nabídnout nové způsoby, jak zvýšit kvalitu výrobků nebo zkrátit prostoje ve vašich procesech. Ve školeních jsou zahrnuty obě značky – VACON® i VLT®.

danfoss skoleni 2018

Nabízíme řadu různých školení, která budu vyhovovat vašim individuálním potřebám. Standardní kurzy mají pevně stanovený obsahový plán. Můžete se zúčastnit online kurzů, které vám poskytnou možnost rozšířit si znalosti v menších a kompaktních lekcích nebo rozsáhlejších online kurzů. Tyto kurzy můžete absolvovat kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Dále je možné naplánovat kurzy, které se konají v lokální pobočce divize Danfoss Drives nebo v globálním školicím zařízení.

Školení šitá na míru jsou přizpůsobená vašim specifickým potřebám. Mohou se konat v některých z našich prostor po celém světě nebo přímo ve vaší firmě.

Pokud jste již registrovaným uživatelem, můžete se přímo přihlásit na portál Danfoss Learning a zvolit si požadované školení. Jste-li novým uživatelem, můžete se na portálu Danfoss Learning, po vyplnění formuláře, zaregistrovat. Pro získání dalších informací pro výběr vhodného kurzu pro vaši aplikaci, úroveň znalostí nebo lokalitu, se spojte s globálním školicím týmem prostřednictvím kontaktního formuláře.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, květen 2019

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
IT chlazení - řešení od firmy Rittal Koncepce chlazení společnosti Rittal nabízí řešení pro širokou škálu aplikací – od chlazení jednotlivých rozváděčů až po celá datová centra.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.