Vysoce flexibilní značení elektronických a elektrických zařízení

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Etikety s důležitými a praktickými pokyny na elektrických a elektronických zařízeních jsou důležité pro bezpečnost, dodržování předpisů a snadnost použití.

Společnost Brady Corporation nabízí kompletní řadu spolehlivých etiket, které lze navrhnout s nejvyšší flexibilitou a tisknout pomocí pokročilých technologií.

Vysoká flexibilita

Další informace lze na etikety pro zařízení umístit díky extrémně přesnému tisku, který umožňuje, aby byly i v malých písmech zřetelně čitelné další speciální znaky, symboly, bezpečnostní značky, loga a písmena každé abecedy. To umožňuje větší pružnost, pokud jde o obsah etiket, a pomáhá firmám lépe podporovat zákazníky pomocí bezpečnostních pokynů, informací o dodržení právních předpisů a brandingu přidáním loga společnosti. Společnost Brady nabízí také specializovanou podporu předloh pro návrhy etiket s maximálním dopadem a přehledností.

Zcela vytištěné nebo dokončované ve vašem závodě

Etikety se nabízejí zcela vytištěné a připravené k ruční aplikaci nebo k aplikaci podavačem etiket a stávajícím umísťovacím a připevňovacím strojem na automatizovaných výrobních linkách. Etikety lze rovněž částečně předtisknout a ve výrobních závodech zařízení doplnit o čárové kódy, data výroby nebo další informace pomocí tiskárny Brady. V automatizované výrobě k tomu lze použít tiskový aplikační systém BSP61 nebo průmyslovou tiskárnu etiket BradyPrinter i7100 a podavač etiket ALF14.

flexibilni znaceni 2018 1

Maximální spolehlivost

Etikety společnosti Brady jsou spolehlivé a vydrží po celou dobu životnosti mnoha elektronických a elektrických zařízení, i když jsou vystaveny extrémním podmínkám, jako je teplo, chlad, vlhkost, abraze, oleje a maziva, povětrnostní vlivy a chemikálie. K dispozici je široká škála spolehlivých materiálů etiket uznávaných normou UL, které zůstávají připevněny k jakémukoli povrchu. Na základě aplikace může společnost Brady určit, který materiál etiket nabídne požadovanou spolehlivost pro jakékoliv zařízení.

Kontaktujte nás a vyžádejte si vzorky:

BRADY Česká republika
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.brady.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz brezen 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, březen 2019

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu a mnoho dalšího.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.