Vyměňte svoji přenosnou tiskárnu etiket za nejnovější od společnosti Brady

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Prožijte evoluci identifikace. Získejte přístup k širokému sortimentu průmyslových identifikačních etiket profesionální kvality, které drží na podkladu a zůstávají čitelné i v extrémních podmínkách.

Užijte si skvělé zkušenosti při tisku etiket

Tiskárny etiket společnosti Brady se snadno používají a podporují vás při vytváření nejlepších etiket pro vaše potřeby. V závislosti na modelu se vlastnosti tiskárny jako rychlý tisk, zřetelný displej, připojení k síti Wi-Fi, porty USB, snadná výměna materiálu etiket a automatická kalibrace spojují, aby nabídly skvělé zkušenosti s tiskem etiket a profesionální identifikaci kabelů, komponent, výrobků a vybavení.

BMP61 vymena 2018 1

Drží na podkladu a zůstávají vždy čitelné

Naše průmyslové etikety drží na podkladu a zůstávají vždy čitelné, pokud je vytisknete na tiskárnách etiket Brady. Vědecké týmy pro vývoj materiálů společnosti Brady vytvořily konstrukce etiket z odolných materiálů, které drží na rovném i oblém podkladu a dokáží odolat vysoké teplotě, extrémnímu chladu, olejům, chemikáliím, abrazi, ultrafialovému záření a dalším náročným podmínkám. Etikety Brady jsou testovány v souladu s mezinárodními způsoby testovány, aby vše, co etiketou označíte, zůstalo označené.

Vyměňte nyní!

Až do 31. ledna 2019 můžete vyměnit vaši stávající tiskárnu etiket za nejnovější profesionální tiskárnu etiket od společnosti Brady zdarma nebo s 50% slevou, když si současně s vaší novou tiskárnou zakoupíte profesionální spotřební materiál k etiketování. Podívejte se, kterou tiskárnu Brady nyní můžete získat za vaši současnou přenosnou tiskárnu etiket, jak získat vzorky etiket a prožít evoluci identifikace.
Vyměňte svou stávající přenosnou tiskárnu etiket za nejnovější od společnosti Brady* a prožijte evoluci identifikace.

BMP61 vymena 2018 2

Máte zájem? Kontaktujte společnost Brady.

BRADY Česká republika
Mobil: +420 776 302 229
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.brady.cz

*Akce platí v zemích Beneluxu, Bulharsku, České republice, ve Francii, v Maďarsku, Polsku, Rumunsku, na Slovensku, ve Slovinsku a ve Velké Británii od 27. září 2018 do 31. ledna 2019 pro způsobilé tiskárny tak, jak je definováno společností Brady Corporation.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, září 2019

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.