Kompletní obráběcí hlavy HITECO

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Představujeme žhavé novinky v oblasti kompletních obráběcích hlav HITECO. Konkrétně se jedná o rozšíření řady TILT 90° o dvě nové série – TILT V a TILT W. Charakteristickým znakem řady TILT je uložení vřetene v úhlu 90° a vysoký rozsah výkonů od 8,5 kW až do 30 kW.

Díky vysokému výkonu a preciznosti je možné dosáhnout rychlosti nástroje až 24 000 ot/min.
Obráběcí hlavy HITECO řady TILT se vyznačují i přidanou konfigurací 5 - té osy, nejen v horizontálním, ale i vertikálním směru uložení. Nespornou výhodou rovněž zůstává i možnost volby mechanické aretace, ta je dostupná jak pro 4 - tou, tak i 5 - tou osu. Díky tomu lze celé zařízení nastavit zcela přesně podle stanovených požadavků, navíc bez zbytečných obav týkajících se nechtěného pohybu zařízení.

Charakteristika série TILT V

  • výkon: 15 - 25 kW
  • výstupní rychlost: 6 000 - 24 000 ot/min
  • připojovací rozhraní vřetene: HSK 63A/HSK 63F
  • úhel uložení vřetene: 90°

Hiteco tilt v

Charakteristika série TILT W

  • výkon: 15 - 28 kW
  • výstupní rychlost: 10 000 - 24 000 ot/min
  • výstupní rozhraní vřetene: HSK 63A
  • úhel uložení vřetene: 90°

Hiteco tilt w

Obráběcí hlavy HITECO

Nabízíme širokou škálu obráběcích hlav značky HITECO (výrobní divize vřeten pro SCM GROUP), s horizontálním, tak i vertikálním směrem uložení. U obou variant je možné zvolit mechanickou aretaci, jak pro 4-tou tak i 5-tou osu. Obráběcí hlavy jsou dostupné v uložení vřetene pod úhlem 50° nebo 90° stupňů a ve výkonech od 8,5 - 30 kW, díky čemuž je možné dosáhnout velmi vysokých rychlostí. Rozhraní nástrojů vřetene je HSK (HSK 63A/E, HSK 80F/85S, HSK 63E, HSK 63A, HSK63F).
Produkty značky HITECO pracují v provozech zabývajících se zpracováním dřeva, plastů, kompozitních materiálů a kovů. V praxi se jedná například o výrobu nábytku, automobilového průmyslu nebo letectví.

Chcete-li se dozvědět více o obráběcích hlavách, agregovaných jednotkách, vřetenových motorech a širokém příslušenství, pak navštivte naše internetové stránky nebo se přímo obraťte na naše specialisty na telefonu +420 577 700 150 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.