Mimořádně ploché svítidlo

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová řada LED svítidel ANTARIO z dílny italského výrobce C.C.E.A. tvoří ideální osvětlovací systém pro velké stroje, u kterých je vyžadováno udržení přehledu a pořádku v pracovním prostoru. Svítidla řady ANTARIO generují velký světelný tok (až 9800 lumenů), vytvářený kombinací vysoce účinných vyzařovacích systémů mini Power LED a prizmatického difuzoru.

led antario 1

Barva světla, Daylight CRI75 (s koeficientem podání barev CRI75), byla speciálně navržena tak, aby působila jako přirozené světlo, které nezatěžuje zrak a nezkresluje barvy. Svítidlo je dostupné ve 4 délkových verzích, s možností vestavného nebo vnějšího provedení. Je možné přímé připojení k napájecímu napětí bez dodatečných komponent.

led antario 2

Všechna svítidla italského výrobce C.C.E.A. naleznete také na webu www.osvetleni-stroju.cz.

Výhradní zastoupení pro ČR a SR:
AXIMA, spol. s r. o., obchod.axima.cz
obchodně-technická podpora: Radek Steinbock, mob. 724 870 684

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.