LED svítidla Gewiss ESALITE: revoluce v oblasti průmyslového osvětlení

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Elektro-System-Technik s.r.o., výhradní dodavatel značky GEWISS v ČR a SR, představuje inovativní řadu šestihranných LED svítidel ESALITE, navržených a patentovaných pro nejvyšší výkon v interiéru i v exteriéru.

LED svítidla ESALITE zahájila s více než 350 variantami, elegantním vzhledem, víceúčelovým použitím, účinností osvětlení až 145 lm/W, dlouhodobou spolehlivostí a špičkovým výkonem významnou revoluci v oblasti průmyslového osvětlení.
Dokonalá kombinace technického řešení a designu zaručuje LED svítidlu ESALITE vysokou odolnost a extrémně dlouhou životnost, a to i v nejnáročnějších podmínkách.
Sortiment zahrnuje sedm různých úrovní světelného toku, čtyři optiky z technopolymeru (30°, 60°, 90°, eliptická) a tři teploty barev (3000 K, 4000 K, 5700 K). Jako standard je součástí každého produktu interface k řídicímu systému DALI (Digital Addressable Lighting Interface). Sortiment dále zahrnuje závěsná svítidla pro průmyslové použití, reflektory i architektonické světlomety pro osvětlování architektonických detailů či zeleně. Pro instalaci v zahradách a parcích, kde přístroj dokonale splyne s večerními a nočními odstíny modré, byla speciálně navržena modrozelená povrchová úprava „BlueGreen“.

esalite led 1
ESALITE má jedinečné řešení s inovativním kardanovým kloubem patentovaným firmou Gewiss. Umožňuje snadný pohyb a nasměrování přístroje – jeden šestihranný šroub s hranatou samosvornou maticí umožňuje natáčet světlo ve dvou osách a zubový aretační systém zajistí jeho fixaci.
Konstrukce hliníkového odlitku je velmi robustní a odolná proti prachu a vlhkosti (krytí IP 66) a kalené sklo poskytuje ochranu před vnějšími mechanickými rázy, např. proti vandalismu (krytí IK 08). Upevňovací kroužek na vrcholu odlitku závěsné verze umožňuje velmi snadnou manipulaci a rychlé upevnění i v nepříznivých podmínkách.
Použití jak drátových technologií (KNX/DALI), tak bezdrátových (Zigbee a Zigbee/Lora) umožňuje těmto zařízením překonat omezení aplikace a instalace, zavádět funkce a flexibilní řešení, která lze aktualizovat v čase, a to i na dálku - tím získáte úplnou kontrolu a možnost vysoce efektivního řízení spotřeby.

esalite led 2
V průmyslových aplikacích lze díky zabudovaným čidlům tlumit intenzitu osvětlení (až do úplného vypnutí), a to v závislosti na přítomnosti osob a množství světla v daném místě.
Kromě standardního zapojení pomocí 5pólového vstupu je možno díky zvláštní úpravě na zadní straně chladiče dodat ESALITE s druhým vstupem (na poptávku, 230 V a DALI). Tato možnost činí svítidla ESALITE vysoce flexibilními a vhodnými pro jakoukoliv instalaci, ať už se jedná o náhradu původních svítidel nebo o zcela novou instalaci.

ESALITE jsou nejlepším chytrým řešením pro průmysl, parky a zelené plochy, neboť díky integraci se systémy domácí automatizace a především internetové bráně pro chytrá zařízení Smart Gateway tvoří inteligentní systém kombinující řešení osvětlení se světem IoT (Internet věcí).

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2019

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojní zařízení a jejich bezpečnost, hromosvody a uzemnění.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Extra jističe navíc od OEZ Chcete ušetřit při nákupu modulárních přístrojů? Nakupujte výhodné extra balení s jističi navíc od OEZ!
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Nová řada svítidel VARIOLINE Poskytuje výjimečné LED osvětlení v rozváděčích v jejich plné hloubce a výšce.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.