Komplexní řešení LED osvětlení stroje včetně signalizace stavu

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dovolujeme si Vám představit: Nové tubusové LED osvětlení strojů, úzká svítidla vhodná do omezeného prostou a naše RGBW-all-in-one-řešení.

Pomocí našich nových LED svítidel pro osvětlení strojů LR40 a LR70 s průměry 40 a 70 mm jsme doplnili naše produktové portfolio a umožnili velmi jednoduchou výměnu Vašeho stávajícího osvětlení bez konstrukčních změn. Využijte totožné umístění upevňovacích prvků a naplánujte nové řady strojů s touto novou řadou svítidel od samého počátku. Kromě toho, představujeme také SL-tenké světlo pro osvětlení strojů s atraktivními funkcemi, které je také k dispozici v RGBW verzi. Nyní již tedy nemusíte pouze osvětlovat Váš stroj, ale můžete pomocí stejného svítidla indikovat stav stroje v různých barvách.
Totéž platí i pro naši sérii ELN, která je k dispozici také jako verze RGBW. Toto řešení typu all-in-one nejen šetří čas a peníze, ale i prostor. Proto ELN-RGBW nabízí skutečnou přidanou hodnotu.
Využijte naší kampaně a slev, protože od 1. února do 31. března 2019 získávají noví zákazníci 20 % slevu z katalogové ceny, a to již od jednoho kusu. Tato kampaň platí pouze pro modely LR40, LR70, ELN-RGBW, SL a SL-RGBW.

sangel svetla 1

Pro případné další dotazy o produktech nebo o kampani a slevách nás prosím kontaktujte na adrese:

OEM Automatic, spol. s r.o.
Pražská 239, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 241 484 944
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.oem-automatic.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.