HERIONOVA - Dokonalá kombinace světla a prostoru

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výrobce průmyslového osvětlení, italská společnost C.C.E.A, poprvé představí na veletrhu AMB 2016 novou sérii HERIO NOVA – osvětlovací systém pro rozsáhlé průmyslové stroje. 4 nové verze s inovovanou a zdokonalenou konstrukcí ve všech jejích funkcích. Svítidla budou také instalována na několika strojích vystavovaných na veletrhu zákazníky C.C.E.A.

herionova 1
Série HERIO NOVA navazuje na sérii HERIO, která se vyznačuje vysokou jasností. Světlo je teď dokonce více homogenní a rozptýlené pro rozsáhlé průmyslové stroje. Sérii HERIO NOVA tvoří 4 výkonové verze - 27 W, 42 W, 68 W a 96 W – a světelný tok je generován kombinací vysoce efektivních mini Power LED a prizmatického difuzoru, což zvyšuje jeho antireflexní účinek při zachování konstantního proudu světla. Integrovaný systém napájecích zdrojů umožňuje přímé připojení svítidel k napájecímu napětí 24 V DC bez dodatečných komponent. Svítidlo je vybaveno konektorem M12 pro rychlé a snadné připojení. Pro celkové nastavení svítidla je k dispozici zadní a boční upevnění.

  • Výjimečně silný světelný tok (až 9800 lumenů)
  • Vysoký stupeň krytí IP67
  • M12 konektor pro rychlé a snadné připojení
  • Ochrana proti přepólování

Máte-li zájem o volný vstup na veletrh AMB, rezervujte si návštěvu na stánku C.C.E.A č. 422 v Hale 1Z na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

herionova 2

Výhradní zastoupení pro ČR:
AXIMA, spol. s r. o., Vídeňská 125, 619 00 Brno, technická podpora: Radek Steinbock, tel. 724 870 684, www.osvetleni-stroju.cz, www.axima.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, květen 2019

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
IT chlazení - řešení od firmy Rittal Koncepce chlazení společnosti Rittal nabízí řešení pro širokou škálu aplikací – od chlazení jednotlivých rozváděčů až po celá datová centra.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.