Třetí generace termografických kamer FLIR ONE pro smartphony a tablety

Termokamery, infrakamery
Typografie

FLIR Systems, Inc. na začátku června oznámil, že spouští celosvětové předobjednávky nových termografických kamer FLIR ONE a FLIR ONE Pro třetí generace s dodávkami produktů realizovanými od konce června.

V srdci kamery FLIR ONE se skrývá termografický mikrosenzor FLIR Lepton® a kamera zpřístupňuje termografické zobrazování i pro smartphony. Nejnovější kamera FLIR ONE je cenově nejdostupnější termografická kamera FLIR pro smartphony, zatímco první model řady FLIR ONE Pro je zase nejvyspělejší kamerou FLIR ONE v nabídce.

Nové funkce

Stejně jako jejich předchůdci i obě nové kamery FLIR ONE jsou vybaveny termografickou kamerou s vysokým rozlišením. Díky technologii multispektrálního dynamického zobrazení (MSX®) oba modely kamery FLIR One vynikají velmi věrným a zřetelným zobrazením detailů na termogramech, a výrazně tak zvyšují kvalitu obrázků. Kamery FLIR ONE a FLIR ONE Pro nabízejí širokou řadu nových a vylepšených funkcí, včetně těchto:

  • Nastavitelný konektor OneFit™ s nastavitelným připojením v délce až 4 mm, který se vejde do různých obalů na smartphony bez nutnosti jejich sundání ze zařízení. Tato funkce přihlášená k patentování je dostupná pro zařízení iOS i Android.
  • Vylepšená aplikace FLIR ONE nyní obsahuje tipy a návody k řešení problémů a umožňuje sdílet obrázky a videa v rámci komunity.  
  • Kompatibilita s chytrými hodinkami Apple Watch a vybranými hodinkami Android, která umožňuje vysílat živé termogramy a „vidět až roh“, a přitom pořizovat snímky nebo videa přímo z chytrých hodinek.

3g flir one 3

FLIR ONE Pro

Zcela nová kamera FLIR ONE Pro navržená pro spotřebitele i profesionály je nejvyspělejší termografickou kamerou FLIR ONE, která byla kdy vyvinuta. Kamera FLIR ONE Pro má osobitý design se zvýšenou odolností, aby vydržela pád z výšky 1,8 metru, a je určena k použití v pracovních a venkovních prostředích. Díky spojení technologie MSX a technologie pro zpracování obrazového signálu VividIR™ termografická kamera FLIR ONE Pro poskytuje nejkvalitnější a nejčistší termogramy ze všech generací kamer FLIR ONE. Dále jsou k dispozici exkluzivní, špičkové funkce aplikace FLIR ONE, včetně vícebodového měření teploty a volitelných oblastí pro sledování teploty na obrazovce.
Naším cílem při vývoji termografické kamery FLIR ONE a FLIR ONE Pro třetí generace bylo poskytnout spotřebitelům i profesionálům možnost využívat výhod termografického zobrazování a „světového šestého smyslu“,“ uvedl Andy Teich, prezident a generální ředitel společnosti FLIR Systems. „Využili jsme znalosti pramenící z našeho nepřetržitého výzkumu a vývoje a propojili funkce předchozích verzí s větší cenovou dostupností, abychom na trh uvedli termografickou kameru s cenovkou pouhých 199,99 USD. Současně jsme také vytvořili výkonnější model FLIR ONE Pro, který je určen pro uživatele požadující více funkcí a čistější zobrazení ať už při domácím, hobby nebo pracovním využití.
FLIR ONE s doporučenou koncovou cenou 199,99 EUR (bez DPH) a FLIR ONE Pro s doporučenou koncovou cenou 399,99 EUR (bez DPH) můžete začít objednávat již dnes, pro systémy iOS nebo Android (USB-C), na webu www.flir.com/FLIRONE. Kamery FLIR ONE a FLIR ONE Pro, včetně verze s konektorem micro-USB, bude možné zakoupit v létě u zavedených partnerů FLIR po celém světě.

3g flir one 2 
Bližší informace o kamaře FLIR ONE naleznete na stránce www.flir.com/FLIRONE. Bližší informace o programu pro vývojáře aplikací FLIR naleznete na internetové stránce www.flir.com/flirone/developer.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz rijen 2017 s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2017

Říjnové číslo je tematicky zaměřené na rozváděče a rozváděčovou techniku, měřicí, zkušební a monitorovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Zajímavé odkazy

Napájecí zdroje PULS souznění kvality a příznivé ceny Řada jednofázových zdrojů Puls PIANO, určených pro montáž na DIN lištu, přináší vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost za velmi příznivé ceny.
Konfigurátor OEZ - nová verze 7 Konfigurátor OEZ je program pro snadný výběr jednotlivých výrobků včetně jejich příslušenství. Ka stažení je zdrama.
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
www.elektroprogramy.cz Kompletní softwarová výbava nejen pro elektrikáře, revizní techniky a projektanty.
Systémové LED svítidlo Dokonalé osvětlení skříňového rozváděče. Otestujte si sami!.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
Časopis vychází 1x měsíčně.