Aplus je kompletní zařízení pro univerzální měření, hlídání a analýzu kvality sítě v silnoproudých sítích. Hlavním kritériem je nejvyšší švýcarská kvalita a maximální užitné vlastnosti pro zákazníka. Přístroj je koncipován pro použití při distribuci energie, v silně zkreslených sítích v průmyslovém prostředí a v automatizaci budov. Jmenovitá napětí do 690 V je možno napojit přímo.

Osciloskopy americké firmy LeCroy byly odedávna těmi, kdo přinášel do světa měřicí techniky ty nejzásadnější technické inovace. A není tomu jinak ani dnes. Zatímco ostatní výrobci osciloskopů stále častěji přicházejí s novými modely osciloskopů, které jsou ve skutečnosti jen variací stávajícího modelu, nebo jeho zjednodušenou verzí plnou kompromisů, s cílem být za každou cenu levnější než konkurence.

V letošním roce uvádí firma GMC - měřicí technika Blansko na trh nový síťový analyzátor PQ-Box 200, jako pokračovatele úspěšného modelu PQ-Box 100 renomované německé společnosti A. Eberle GmbH & Co. KG se sídlem v Norimberku.

S produkty firmy Hameg je možné se setkávat již více než 50 let, přesněji od roku 1957 kdy se začala psát historie tohoto německého výrobce měřicí techniky. Významným milníkem pro firmu znamenal rok 2005, kdy se stala součástí skupiny Rohde & Schwarz, která přispěla k dalšímu rozvoji společnosti Hameg a jejích výrobků.

Před dvaceti lety se osciloskopy začaly stěhovat z laboratoře do provozu. Ruční verze se staly lehčími, robustnějšími a snadněji ovladatelnými i v těžkých pracovních podmínkách. Výrobce měřicích přístrojů, firma Fluke, rozšířil tuto revoluci v měření originálním přístrojem nazvaným ScopeMeter® a nastavil tak vysoký standard v ručních osciloskopech. ScopeMetery® se tak staly základem arzenálu přední linie průmyslové údržby.

Aktuální číslo časopisu

elektroprumysl cz leden 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2019

Číslo je tematicky zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Nový katalog STEGO INOVACE Přinášející dokonalý teplotní management kdekoli na světě.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.