Šest milionů kombinací pro testování

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Modulární konektor CombiTac se v posledních letech stal velmi oblíbenou volbou pro komplexní řešení napojení v téměř všech průmyslových aplikacích. Využití nachází v celé řadě aplikací u výrobního, laboratorního a mobilního testovacího vybavení, které vyžadují robustní, spolehlivé a kompaktní konektory s možností snadné konfigurace a jednoduchého používání.

konektor kombinace 1

Díky využití technologie MULTILAM jsou konektory Multi-Contact konstruovány tak, aby vydržely více jak 100 tisíc spojovacích cyklů, při kterých přenáší vysoké napětí a proud a poskytují ochranu napojení před hydraulickým olejem. Kvalitě jednotlivých prvků elektrických kontaktů je často věnováno jen málo pozornosti. Vysoký přechodový odpor způsobuje ztrátu energie, nárůst tepla, oxidaci a dokonce i poruchy, které mohou vést až k provoznímu selhání. Systém kontaktů MULTILAM s pružinovými kontaktními pásky vytváří množství definovaných kontaktních bodů a zaručuje trvale nízký přechodový odpor a kontakty odolné proti vibracím, které vydrží dlouhou dobu i v náročném průmyslovém prostředí.
Kompaktní tvar CombiTacu umožňuje ušetřit drahocenné místo při konstrukci stroje, zatímco díky jeho flexibilitě lze v budoucnu konektor snadno rozšířit o další moduly bez nutnosti výměny a nákupu nových konektorů. Pro aplikace v obzvláště náročných prostředích jsou k dispozici varianty se stupněm krytí až IP68. Nový robustní kryt z litého hliníku a se speciálním ochranným nástřikem je odolný i vůči agresivním látkám a nepodléhá korozi. Kompletní 360° krytí chrání spoje i před elektromagnetickými vlivy a standardně bude nabízeno ve čtyřech různých velikostech.

konektor kombinace 2
Řada CombiTac přináší širokou škálu možných modulů zahrnující silovou elektřinu, signály, data, termočlánky, optická vlákna, koaxiální konektory, stlačený vzduch nebo kapaliny na základě individuálních požadavků zákazníka, to vše v jednom konektoru – celkem se jedná o více než 6 milionů možných kombinací. Pro tyto účely je k dispozici náš CombiTac konfigurátor, buď v online verzi, nebo jako aplikace pro iPad, kde si můžete nakonfigurovat konektor zcela podle vašich potřeb a v případě zájmu rovnou z této aplikace odeslat poptávku a žádost o cenovou nabídku. Samozřejmě je vám k dispozici i technická podpora Multi-Contact, která ráda pomůže zákazníkům při návrhu vlastního konektoru, který bude nejvhodnější pro danou aplikaci.

konektor kombinace 3

Jako přední dodavatel elektrických a elektronických konektorů, Multi-Contact nabízí inovativní a bezpečné produkty vysoké kvality pro napájení a datová připojení.
V sortimentu výrobků Multi-Contact naleznete spojovací systémy pro nejnáročnější aplikace ve všech odvětvích, od miniaturních konektorů až po vysokoproudé. Technologie kontaktů MULTILAM společnosti Multi-Contact vyniká skvělými výkony. Mezi jeho hlavní přednosti patří vysoká proudová zatížitelnost v trvalém a přerušovaném provozu a spolehlivý výkon v širokém rozsahu teplot.

Multi-Contact Czech c/o
Stäubli Systems, s.r.o.
Hradecká 536 530 09 Pardubice
Tel.: +420 466 616 126
Fax: +420 466 616 127
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.multi-contact.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2019

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojní zařízení a jejich bezpečnost, hromosvody a uzemnění.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová řada svítidel VARIOLINE Poskytuje výjimečné LED osvětlení v rozváděčích v jejich plné hloubce a výšce.
Extra jističe navíc od OEZ Chcete ušetřit při nákupu modulárních přístrojů? Nakupujte výhodné extra balení s jističi navíc od OEZ!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.