Bezdrátové připojení k vašemu pohonu

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Bezdrátový komunikační panel VLT® Wireless Communication Panel LCP 103 od firmy DANFOSS usnadňuje uvádění pohonů s frekvenčními měniči do provozu a jejich údržbu. Pomáhá také optimalizovat provoz a umožňuje správu spotřeby energie na dálku.

Bezdrátový komunikační panel VLT® Wireless Communication Panel LCP 103 od firmy DANFOSS komunikuje s MyDrive® Connect – aplikací, kterou si můžete stáhnout do chytrých zařízení s operačními systémy iOS a Android. Aplikace MyDrive® Connect umožňuje plný přístup k pohonu a usnadňuje jeho uvedení do provozu, vlastní provoz, dohled nad ním a jeho údržbu. Tak usnadňuje řešení problémů, zvyšuje spokojenost zákazníků a v neposlední řadě přispívá k úsporám energie.

VLT® Wireless Communication Panel LCP 103 prostřednictvím vestavěného displeje LED zobrazuje aktuální stav pohonu (zapnuto, upozornění, alarm, připojení Wi-Fi). Prostřednictvím MyDrive® Connect jsou potom detailní informace přístupné z vašeho chytrého zařízení. Je zde možné přistupovat ke zprávám o stavu, úvodním menu, alarmům a výstrahám. Data mohou být navíc vizualizována v grafické podobě dokumentující chování pohonu v čase. Údržbáři mohou prostřednictvím aktivní bezdrátové komunikace bod-bod v aplikaci přijímat v reálném čase hlášení o poruchách, která jim umožňují rychle reagovat na potenciální problémy a zkrátit dobu odstávek.

LCP103 1

Kopie parametrů pohonu mohou být prostřednictvím pokročilé funkce LCP ukládány buď v interní paměti komunikačního panelu VLT® Wireless Communication Panel LCP 103, nebo ve vašem chytrém zařízení. Detailní soubor logů může být sdílen prostřednictvím MyDrive® Connect, takže tým údržbářů může poskytovat odpovídající podporu při řešení problémů. Bezpečnostní řídicí parametry umožňují uživateli určit chování pohonu v případě poruchy nebo ztráty spojení mezi aplikací a pohonem.

LCP103 2

Široká nabídka produktů Danfoss je dále doplňována ve svém plném spektru, od zdrojů energie a tepla až po efektivní distribuci tepla a přesnou regulaci teploty. Nový komunikační panel VLT® Wireless Communication Panel LCP 103 těží ze znalostí Danfoss a umožňuje bezdrátové připojení k těmto pohonům:

  • VLT® HVAC Drive FC 102,
  • VLT® Refrigeration Drive FC 103,
  • VLT® AQUA Drive FC 202,
  • VLT® AutomationDriveFC 301/FC 302,
  • VLT® Lift Drive LD 302.

Více informací naleznete na www.danfoss.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.