Řešení Stego do výbušného prostředí

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Firma Stego uvedla na trh sérii teplovzdušných ventilátorů CREx 020 a kompaktních termostatů REx 011 pro použití v prostředích s nebezpečím výbuchu vhodných pro zónu 1 (plyn) a zónu 21 (prach).


Teplovzdušné ventilátory jsou v rozsahu 18 modelů v rozmezí od 50 do 250 W, ve třech teplotních třídách T3 (200 °C), T4 (135 °C), T5 (100 °C) a s možností výběru montáže buď na DIN lištu nebo se šroubovou montáží na panel, což usnadňuje výběr správného topného tělesa pro danou aplikaci.
Série jsou schváleny jak společností ATEX, tak i IECEx, aby pokryly většinu globálního trhu.
Termostaty jsou k dispozici ve dvou modelech s přednastavenými spínacími body 15 °C nebo 25 °C a spínací schopností až 10 A, takže je možné ovládat více topných těles. Termostaty jsou s univerzální montáží, jak na DIN lištu, tak i pro šroubovou montáž na panel.
Tyto teplovzdušné ventilátory a termostaty Ex jsou také klasifikovány jako IP66 a lze je použít i v celé řadě průmyslových odvětví, jako jsou chemické, ropné a plynové, farmaceutické, námořní, petrochemické a těžební.

Stego ex prostredi
Typické aplikace zahrnují ochranu před mrazem nebo zabraňují neočekávaným změnám teploty, které vytvářejí kondenzace uvnitř skříně.

Pro více informací navštivte www.oem-automatic.cz nebo nás kontaktujte přímo

OEM Automatic, spol. s r.o.
Pražská 239, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 241 484 935
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.oem-automatic.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.