VX25 nerezová ocel a NEMA 4X - Vylepšeno pro extrémní používání

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nový rozváděč VX25 nabízí přidanou hodnotu elektrotechnickým společnostem díky svým technickým vlastnostem, snadné montáži a vysokému stupni bezpečnosti. Nyní jsou všechny výhody modelu VX25 k dostání v nerezové oceli a v blízké budoucnosti budou uvolněny ve verzích NEMA 4X.

Tímto způsobem společnost Rittal provádí inovace vhodné pro nejvyšší nároky na ochranu proti korozi a plní očekávané podmínky odolnosti proti prachu, namočení a tryskání vody.
Nový rozvádeč Rittal VX25 je nyní k dispozici v provedení ze 100% nerezové oceli, aby splňoval nejvyšší nároky na odolnost proti korozi. Kromě konstrukce rámu, dveří, panelů a vývodky jsou všechny vnější součásti, jako jsou například 180 ° závěsy a pohodlné varianty rukojeti, také vyrobeny z nerezové oceli.
Zatímco typy ocelových plechů a nerezových ocelí mají jako standardní ochranu kategorie IP 55 a NEMA 12, volitelná verze NEMA 4X s odpovídající ochranou kategorie IP 66 nabízí zvýšenou ochranu. To znamená, že elektrické a elektronické zařízení ve VX25 je spolehlivě chráněno před prachem, namočením a tryskáním vody a to i v náročných podmínkách.

vx25 ocelove 2019
Aby bylo dosaženo vysoké kategorie ochrany NEMA 4X, musel být rozváděč podroben zkoušce vodní tryskou. Tento postup (zkouška “hose-down”), ve které byly vyzkoušeny všechny mezery s těsněním za použití trysky vody s průtokem vyšším než 240 litrů za minutu za zkušební dobu 40 min / 30 s (6 mm/s délkou těsnění), potvrdilo, že za srovnatelných podmínek nemohla proniknout žádná voda. Zmiňovaný postup dále zahrnuje kontrolu ochrany proti prachu, odolnost proti korozi a ochranu před poškozením způsobeným vnější tvorbou ledu.
Téměř identický design dvou typů rozváděče VX25 znamená, že inženýrství interiéru může být přeneseno ze skříní z nerezavějící oceli o 100 procent do skříní NEMA 4X. Tímto způsobem mohou společnosti zabývající se elektrotechnikou šetřit čas i peníze ve strojírenství.
Nerezové rozváděče VX25 musí být vybaveny energeticky účinnou chladicí technologií pro aplikace v náročných podmínkách stejně tak nové chladicí jednotky Blue e+ z nerezové oceli, které jsou nyní k dispozici elektrotechnickým firmám.

Rittal Czech, s.r.o
Ke Zdibsku 182, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 234 099 000
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.rittal.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.