Teplovzdušný ventilátor HVI 030

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Teplovzdušný ventilátor HVI 030 přináší zlepšení řady STEGO teplovzdušných ventilátorů HV(L) 030 a HV(L) 031. Spojuje silné stránky obou těchto sérií teplovzdušných ventilátorů a nabízí i další nové funkce. Tato nová řada STEGO výrobků může být dodávána v provedení s ventilátorem, a nebo bez ventilátoru, stejně tak jako u předchozích sériích HV(L) 030 a HV(L) 031.

Teplovzdušný ventilátor HVI 030 je možné provozovat pouze v kombinaci s axiálním ventilátorem.

hvi 030 1
Teplovzdušný ventilátor HVI 030 je vybaven dvěma pružinovými svorkami, tudíž může být připojen bez nutnosti otevírání krytu a bez pomoci jakéhokoliv nářadí.
Teplovzdušný ventilátor HVI 030 je dodáván ve dvou verzích fixace – systémem otočného klipu na DIN lištu nebo pro montáž šrouby na panel.
Při upevňování systémem otočného klipu je třeba teplovzdušný ventilátor HVI 030 natočit pod úhlem cca. 20° a na DIN lištu se připevní jednoduchým otočením (rotací) ve směru hodinových ručiček. Fixační zámek se odemyká červenou páčkou, která je integrovaná v mřížce a není proto třeba dalších pomůcek. Tímto způsobem může být teplovzdušný ventilátor HVI 030 jednoduše vyjmut z DIN lišty.

hvi 030 2
Teplovzdušný ventilátor HVI 030 je chráněn plastovým pouzdrem, které zamezuje přímému kontaktu s výhřevnou plochou. Tím se zvyšuje celková bezpečnost v prostoru skříně rozvaděče. Vzhledem k tomu, že je teplovzdušný ventilátor HVI 030 integrován v plastovém pouzdře, není třeba zemnícího drátu ani zkoušky vysokého napětí topného tělesa.
Teplovzdušné ventilátory HVI 030 jsou k dispozici s topnými výkony 500, 600 a 700 W. Tím dovršuje HVI 030 škálu STEGO topení od 10 do 1200 W.
Teplovzdušný ventilátor HVI 030 je vybaven dvěma nezávislými regulačními prvky.
Má samočinný vypínač pro tepelnou ochranu v případě selhání ventilátoru nebo při jiné závadě. Bezpečnostní vypínač vypne topné těleso v případě chyby, čímž zabraňuje jeho přehřátí. Má funkci automatického resetu, který automaticky zaktivuje topné těleso poté, co dojde k jeho ochlazení na přípustnou teplotu.

hvi 030 3
Druhým prvkem tepelné ochrany je tepelná pojistka. Na rozdíl od vypínače, který se automaticky resetuje, tepelná pojistka přeruší elektrický obvod a tím dodávku tepla trvale. Maximální teplota této pojistky je nastavena nad teplotou bezpečnostního vypínače. Tím je zajištěno trvalé vypnutí topného tělesa v případě extrémní situace - havárie.

stego logo

STEGO Czech s. r .o.
V Lužích 818/23
142 00 Praha 4 – Libuš
Tel.: +420 261 910 544, +420 734 505 289
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.stego.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, květen 2019

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
IT chlazení - řešení od firmy Rittal Koncepce chlazení společnosti Rittal nabízí řešení pro širokou škálu aplikací – od chlazení jednotlivých rozváděčů až po celá datová centra.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.