Svítíme IT na cestu

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Rittal rozšiřuje svůj sortiment o nové systémové LED svítidlo, se světelným výkonem 600 lumenů, určené pro síťové a serverové IT rozváděče.

Nové IT systémové LED svítidlo od firmy Rittal bylo speciálně navrženo s ohledem na použití v serverových a síťových skříních („IT rozváděčích“). Díky světelnému výkonu 600 lumenů skvěle splňuje požadavky na osvětlení IT rozváděčů, jako je Rittal TS IT nebo TE 8000. Průhledný plastový kryt a integrované Fresnelovy čočky poskytují skříním optimální osvětlení. Toto svítidlo dokáže světelný kužel směřovat tak, aby byla dokonale osvětlena celá skříň, dokonce i její spodní část. Výhodou je, že se světlo dostane přímo tam, kde je potřeba, aniž by docházelo k rozptylu po okolí.

it svitidlo 2018 1

Rychlé sestavení a snadné spuštění

Systémové IT svítidlo lze v rozváděči nainstalovat tak, aby ani u skříní o šířce 482,6 mm (19") nedošlo ke snížení užitné výšky, lze jej instalovat vodorovně i svisle. Pro skříňové rámy bez systémových otvorů je k dispozici magnetické uchycení, které je součástí dodávky. Osvětlení lze tedy nainstalovat snadno a rychle a navíc zabírá velmi málo místa. Dva různé přívodní kabely s jednoduchým zapojením navíc usnadňují a urychlují instalaci, kterou nemusí provádět kvalifikovaný elektrikář.

it svitidlo 2018 2

it svitidlo 2018 3

Použitelnost po celém světě

Svítidlo je vybaveno přívodním kabelem IEC C18, má certifikát UL a je určeno pro velký rozsah napětí (100–240 V AC, 50/60 Hz), což znamená, že může být používáno v zemích celého světa. Tím se snižují náklady na skladování a zjednodušuje výběr produktů.
Přívodní kabel pro Evropskou unii má vidlici s plochými kolíky a lze jej použít ve všech zemích EU (s výjimkou Spojeného království). Pro mezinárodní využití v datových centrech je dodáván další kabel s konektorem IEC C18, který je kompatibilní se všemi běžnými rozváděči PDU (Power Distribution Unit).

Rittal Czech, s.r.o
Ke Zdibsku 182, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 234 099 000
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.rittal.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz brezen 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, březen 2019

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu a mnoho dalšího.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.