Svítíme IT na cestu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Rittal rozšiřuje svůj sortiment o nové systémové LED svítidlo, se světelným výkonem 600 lumenů, určené pro síťové a serverové IT rozváděče.

Nové IT systémové LED svítidlo od firmy Rittal bylo speciálně navrženo s ohledem na použití v serverových a síťových skříních („IT rozváděčích“). Díky světelnému výkonu 600 lumenů skvěle splňuje požadavky na osvětlení IT rozváděčů, jako je Rittal TS IT nebo TE 8000. Průhledný plastový kryt a integrované Fresnelovy čočky poskytují skříním optimální osvětlení. Toto svítidlo dokáže světelný kužel směřovat tak, aby byla dokonale osvětlena celá skříň, dokonce i její spodní část. Výhodou je, že se světlo dostane přímo tam, kde je potřeba, aniž by docházelo k rozptylu po okolí.

it svitidlo 2018 1

Rychlé sestavení a snadné spuštění

Systémové IT svítidlo lze v rozváděči nainstalovat tak, aby ani u skříní o šířce 482,6 mm (19") nedošlo ke snížení užitné výšky, lze jej instalovat vodorovně i svisle. Pro skříňové rámy bez systémových otvorů je k dispozici magnetické uchycení, které je součástí dodávky. Osvětlení lze tedy nainstalovat snadno a rychle a navíc zabírá velmi málo místa. Dva různé přívodní kabely s jednoduchým zapojením navíc usnadňují a urychlují instalaci, kterou nemusí provádět kvalifikovaný elektrikář.

it svitidlo 2018 2

it svitidlo 2018 3

Použitelnost po celém světě

Svítidlo je vybaveno přívodním kabelem IEC C18, má certifikát UL a je určeno pro velký rozsah napětí (100–240 V AC, 50/60 Hz), což znamená, že může být používáno v zemích celého světa. Tím se snižují náklady na skladování a zjednodušuje výběr produktů.
Přívodní kabel pro Evropskou unii má vidlici s plochými kolíky a lze jej použít ve všech zemích EU (s výjimkou Spojeného království). Pro mezinárodní využití v datových centrech je dodáván další kabel s konektorem IEC C18, který je kompatibilní se všemi běžnými rozváděči PDU (Power Distribution Unit).

Rittal Czech, s.r.o
Ke Zdibsku 182, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 234 099 000
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.rittal.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2018 clanek

ElektroPrůmysl.cz, květen 2018

Květnové číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma.
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Systémové LED svítidlo Dokonalé osvětlení skříňového rozváděče. Otestujte si sami!.
Novinka - ALMEMO 710! Univerzální přístroj pro měření všech fyzikálních, chemických a elektrických veličin. Možnost i vícekanálového měření se záznamem hodnot včetně zpracování dat v PC. Jednoduchá obsluha a automatické nastavení.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma.
Časopis vychází 1x měsíčně.