Svítíme IT na cestu

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Rittal rozšiřuje svůj sortiment o nové systémové LED svítidlo, se světelným výkonem 600 lumenů, určené pro síťové a serverové IT rozváděče.

Nové IT systémové LED svítidlo od firmy Rittal bylo speciálně navrženo s ohledem na použití v serverových a síťových skříních („IT rozváděčích“). Díky světelnému výkonu 600 lumenů skvěle splňuje požadavky na osvětlení IT rozváděčů, jako je Rittal TS IT nebo TE 8000. Průhledný plastový kryt a integrované Fresnelovy čočky poskytují skříním optimální osvětlení. Toto svítidlo dokáže světelný kužel směřovat tak, aby byla dokonale osvětlena celá skříň, dokonce i její spodní část. Výhodou je, že se světlo dostane přímo tam, kde je potřeba, aniž by docházelo k rozptylu po okolí.

it svitidlo 2018 1

Rychlé sestavení a snadné spuštění

Systémové IT svítidlo lze v rozváděči nainstalovat tak, aby ani u skříní o šířce 482,6 mm (19") nedošlo ke snížení užitné výšky, lze jej instalovat vodorovně i svisle. Pro skříňové rámy bez systémových otvorů je k dispozici magnetické uchycení, které je součástí dodávky. Osvětlení lze tedy nainstalovat snadno a rychle a navíc zabírá velmi málo místa. Dva různé přívodní kabely s jednoduchým zapojením navíc usnadňují a urychlují instalaci, kterou nemusí provádět kvalifikovaný elektrikář.

it svitidlo 2018 2

it svitidlo 2018 3

Použitelnost po celém světě

Svítidlo je vybaveno přívodním kabelem IEC C18, má certifikát UL a je určeno pro velký rozsah napětí (100–240 V AC, 50/60 Hz), což znamená, že může být používáno v zemích celého světa. Tím se snižují náklady na skladování a zjednodušuje výběr produktů.
Přívodní kabel pro Evropskou unii má vidlici s plochými kolíky a lze jej použít ve všech zemích EU (s výjimkou Spojeného království). Pro mezinárodní využití v datových centrech je dodáván další kabel s konektorem IEC C18, který je kompatibilní se všemi běžnými rozváděči PDU (Power Distribution Unit).

Rittal Czech, s.r.o
Ke Zdibsku 182, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 234 099 000
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.rittal.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cerven 2019 CL

ElektroPrůmysl.cz, červen 2019

Číslo je zaměřené na identifikační systémy a průmyslové značení, trafostanice a transformátory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Nová řada svítidel VARIOLINE Poskytuje výjimečné LED osvětlení v rozváděčích v jejich plné hloubce a výšce.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.