Rozvaděčové kanály OBO Bettermann

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Po více než čtyřiceti letech samostatného působení značky DAHL- KANAL na trhu rozváděčových kanálů rozvíjí nyní dále její výrobkové portfolio již řadu let, jako samostatnou součást své rozsáhlé nabídky, společnost OBO Bettermann.

Komplexní sortiment propojovacích kanálů systému DAHL je u OBO k dispozici hned ve dvou základních provedeních, zahrnujících všechny praktické rozměry pro optimální instalaci v rozvaděčových skříních:

  • Řada LK4… se vyznačuje rozměry od 15x15 mm do 80x120 mm (obr. 1).
  • Řada LKV… zahrnuje velikost kanálů od 25x25 mm do 100x100 mm.

rozvadecove kanaly 1

To vše včetně bohaté nabídky souvisejícího příslušenství a montážního nářadí.
Tak, jako v minulosti, vyznačují se i nyní rozvaděčové propojovací kanály systému DAHL mnoha uživatelsky velmi příjemnými vlastnostmi.
Masivní stěny i dno zajišťují pevné a přesné uložení vodičů, stejně jako stálost rozměrů kanálů i jejich bočního děrování. Profil kanálu usnadňuje přesné definování místa požadovaného zlomu v oblasti přepážek i dna. Optimální kontury uzavíracích zámků zase zajistí pevné usazení vík.

rozvadecove kanaly 3
Řezné hrany jsou v oblasti uzavření zaoblené a bez otřepů, což platí i o sametově měkkých výřezech. Tím je zajištěna nejen účinná ochrana izolace vodičů, ale i rukou výrobních pracovníků (obr. 3). Počáteční rozměr děrování dna může být navíc řešen individuálně, dle přání zákazníka.
Celé výrobkové portfolio je přitom k dispozici nejen v klasickém provedení z tvrzeného PVC, ale pro místa se specifickými požárně bezpečnostními požadavky i z plastu bez obsahu halogenů.

rozvadecove kanaly 2
Zkoušky podle evropských i celé řady národních norem, včetně zkoušek a registrace dle norem UL, pak umožnují bezproblémové nasazení těchto kanálů v širokém mezinárodním měřítku.
Využití výrobků z obsáhlého programu plastových rozvaděčových propojovacích kanálů systému DAHL tak přináší trvale vysokou kvalitu v oblasti ukládání vodičů a kabelů pro všechny druhy vašich rozvaděčů. Totéž platí i pro další kvalitní výrobky OBO určené pro rozvaděčovou techniku, mezi nimiž lze jmenovat např. různá provedení kabelových vývodek, speciální třmenové příchytky pro přímé uchycení stínění vodičů, nejrůznější tvary profilových lišt nebo přepěťová ochranná zařízení pro silové i slaboproudé rozvody.

rozvadecove kanaly 4

OBO BETTERMANN s. r. o.
Modletice 81, 251 01 Modletice
Tel: +420 323 610 111
Fax: +420 323 610 121
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.obo.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, září 2019

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) Autorizované zastoupení a distribuce produktů průmyslové automatizace značky Delta pro ČR a SR.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.