Nové tří-stupňové předmontované rozvodnice BP-U-3S-MES-…-ST

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Eaton si Vám dovoluje představit nové 3-stupňové rozvodnice pod omítku BP-U-3S-MES-…-ST, které nahrazují výběhové 2-stupňové rozvodnice BP-U-…-C.

Tyto nové rozvodnice se skládají z osvědčených komponentů rozváděčového systému xEnergy Basic a jsou dodávány kompletně předmontované z našeho centrálního skladu. Zákazník si tak může pohodlně pod jedním objednacím číslem objednat rozvodnicovou skříň, která je kompletně smontovaná včetně DIN lišt a krycích desek. Oblast použití těchto rozvodnic je široká – může se jednat o rozváděče společné spotřeby v bytových domech či rozváděče pro komerční prostory (kanceláře, školy apod.) Třístupňový systém zároveň přináší uživateli další výhody, např. usnadnění montáže – 1.stupeň - ochranný kryt pro zazdění se jednoduše zazdí do připraveného otvoru ve zdi, 2. stupeň - odnímatelný rám BPZ-MSW  s DIN lištami umožňuje přístroje na rámu s DIN lištami osadit a propojit mimo rozvodnici. Tento rám je možné z rozváděče kdykoliv pohodlně vyjmout/vložit – manipulace s rámem je díky úchytkám BPZ-SNAP velmi jednoduchá a zvládne ji hravě i jeden člověk. 3 stupeň - rám s dveřmi se po upravení okolních omítek jednoduše našroubuje do zazděného ochranného krytu.

rozvodnice 2018 1

Rozvodnice jsou v nabídce v šedé barvě, s krytím IP30 a v široké paletě rozměrů (96-315 modulů). Součástí dodávky je ochranný kryt pro zazdění, zadní plastový kryt, rám BPZ-MSW osazený příslušným počtem DIN lišt a krycích desek a rám s dveřmi. Pokud Vám nevyhovují nabízené rozměry, či vyžadujete složitější konfiguraci rozváděče např. montážní panely pro výkonové jističe, elektroměrové vany apod.., je vždy možné využít skládanou verzi rozváděčů xEnergy Basic, kterou si uživatel může konfigurovat dle vlastní libosti. Pro konfiguraci (nejenom) rozváděčů BP-U-3S-MES-…-ST je možné využít program E-Config, který si uživatel může zdarma stáhnout na internetových stránkách www.eaton.cz/econfig.

EATON Elektrotechnika, s.r.o.
Tel.: +420 465 519 632
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.eaton.cz
www.eaton.cz/econfig

Aktuální číslo časopisu

elektroprumysl cz leden 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2019

Číslo je tematicky zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nový katalog STEGO INOVACE Přinášející dokonalý teplotní management kdekoli na světě.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.