Záložní zdroje Socomec

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost OEM Automatic rozšiřuje svoji produktovou nabídku o záložní zdroje UPS renomované francouzské společnosti Socomec.

V základní nabídce nalezneme jednofázové UPS s výkonem od 600 VA do 11000 VA v několika produktových řadách rozlišených podle principu činnosti, provedení, kvality ochrany připojených zařízení, ovládání a možností komunikace. Výhodou všech UPS je snadné připojení a velmi jednoduché použití.

Základní principy činnosti UPS:

  • Offline - nejjednodušší princip, používá se pro nejmenší výkony. Neumožňuje korekci podpětí nebo přepětí.
  • Line-interactive - je zdokonalená technologie Off-line. Umožňuje navíc skokové stabilizování výstupního napětí bez přechodu na napájení z baterie.
  • Online s dvojitou konverzí - nejpokročilejší a zároveň nejdražší typ UPS. Napětí nejdříve projde filtry, pak se usměrní a následně střídačem změní na výstupní napětí. Výstupní střídač je napájen z DC napětí po celou dobu provozu (jak při normálním provozu, tak při výpadku). Při výpadku vstupního napětí proto nevzniká žádná prodleva při přepnutí na bateriový provoz.

Zalozni zdroje oem 1

NETYS PL


Uživatelsky přívětivé zálohování a Off-line ochrana napájení s více zásuvkami 600 a 800 VA. Inovativní řešení a kvalitní provedení.

Zalozni zdroje oem 2

NETYS PE

Praktická a cenově výhodná Line-interactive ochrana napájení se stupňovitou vlnou od 600 do 2000 VA. Ideální ochrana pro SOHO a POS aplikace (výpočetní technika, platební terminály).

Zalozni zdroje oem 3

NETYS PR-MT

Prostorově úsporná a spolehlivá Line-interactive ochrana napájení se sinusovou vlnou od 1000 do 2000 VA - Mini Tower. Určená pro profesionální použití (malé servery, grafické stanice).

Zalozni zdroje oem 4

NETYS PR-RT

Vysoce výkonný Line-interactive záložní zdroj instalovatelný do racku nebo jako tower od 1700 do 3300 VA. Nepřetržité napájení pro kritické aplikace.

Zalozni zdroje oem 5

NETYS RT

Úplná ochrana instalována v racku nebo jako tower od 1100 do 11 000 VA. On-line technologie s dvojitou konverzí zajišťuje maximální ochranu provozního zařízení.

Zalozni zdroje oem 6

ITYS

Spolehlivá a univerzální ochrana napájení od 1 do 10 kVA. Vysoce profesionální použití pro výkonné servery a kritické aplikace.

Zalozni zdroje oem 7

Pro více informací navštivte www.oem-automatic.cz nebo nás kontaktujte přímo

diris tz logo

OEM Automatic, spol. s r.o.
Pražská 239, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 241 484 935
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.oem-automatic.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.