Neřízené switche Spider III

Typografie
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nejnovější řada neřízených switchů SPIDER III od společnosti Hirschmann splňuje rozmanité potřeby průmyslové sítě s využitím nejmodernějších technologií ve dvou základních produktových řadách - Standard a Premium.

Společnost Hirschmann, jež je součástí skupiny Belden, nabízí kompletní řešení pro vaši síťovou infrastrukturu - od neřízených switchů až po zařízení páteřní sítě (backbone). V nabídce nechybí taktéž celulární a WiFi routery.
Cenově dostupná skupina neřízených switchů SPIDER III, která nahrazuje dnes již zastaralé, v průmyslu hojně využívané, řady SPIDER a SPIDER II, umožňuje síťovým administrátorům spolehlivě přenášet data na velké vzdálenosti rychlostí až 1Gbit/s. Technologie Plug-and-Play zajišťuje jednoduchou instalaci i údržbu. Jsou ideální pro použití ve výrobních závodech, solárním průmyslu, řízení dopravy a především pro výrobce strojů a rozváděčů. Řada Premium navíc splňuje potřebné standardy pro použití v procesní automatizaci, dopravě a námořních aplikacích. Všechny switche zároveň splňují PROFINET Conformance Class A, což umožňuje jejich využití v PROFINET sítích.

switche Spider 1

SPIDER III Standard Line

Vytvořeno speciálně pro výrobce strojů a rozváděčů v odvětví automatizace. Standardní switche zprostředkují cenově dostupné vstupní řešení. Tyto kompaktní zařízení nabízí až osm Fast nebo Gigabit Ethernet portů, které již nyní zajišťují budoucí požadavky na rychlost a datovou propustnost.

Výroba strojů a údržba

Vzhledem k zvyšujícímu se množství zařízení komunikujících po síti Ethernet, vzniká požadavek na vyšší rychlost a počet portů u průmyslových ethernetových switchů. Řada SPIDER III Standard představuje cenově dostupné řešení, jak využít veškerých výhod ethernetu v kombinaci s kompaktními rozměry.

Automatizace

Plug-and-play technologie umožňuje jednoduchou instalaci a údržbu se zachováním vysoké kvality a spolehlivosti. Nízká spotřeba switchů SPIDER III šetří dlouhodobé náklady spojené s provozem těchto zařízení.

switche Spider 2

SPIDER III Premium Line

Pro sítě s unikátními nebo neustále se rozvíjejícími potřebami, řada Premium nabízí robustní, plně přizpůsobitelné řešení. Uživateli je umožněno nastavovat parametry switche pomocí dostupného USB portu za pomoci uživatelsky přístupného softwarového nástroje, který je volně dostupný. Vysoce odolné kovové pouzdro s volitelným ochranným nátěrem, které splňuje dodatečné průmyslové standardy a certifikace, zajišťuje zvýšenou ochranu i v náročném pracovním prostředí.

Doprava a transport

Řada Premium je díky mnohým specifickým certifikátům vhodná nejen pro použití ve výrobě, ale taktéž pro aplikace v dopravě a transportu:

 • EN 50121-4 pro použití ve železniční dopravě
 • E1 pro použití v pozemních vozidlech
 • GL a DNV pro použití v námořních aplikacích

Náročná prostředí

Switche řady Premium jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky procesní automatizace. Splňují odpovídající průmyslové standardy (např. ISA12.12.01 C1D2 a ATEX, Zone 2), poskytují velmi vysokou dlouhotrvající provozní spolehlivost a to i v extrémních podmínkách.

switche Spider 3

Klíčové vlastnosti

 • Dlouhá střední doba mezi poruchami (MTBF)
 • Nízká spotřeba
 • LED indikace stavu napájení a portů
 • Volitelné počty portů (až 24), druhy přenosových médií (metalické x optické) a konektorů (RJ45,SC,ST,SFP)
 • I v plně gigabitové verzi
 • Napájení 12/24V DC
 • Provozní teploty od -40°C do 70°C

switche Spider logo

ELETECHNIK Czech s.r.o.
Škrobárenská 507/12, 617 00 Brno
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 530 515 300
Fax.: +420 530 515 329
www.eletechnik.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz unor 2019 S

ElektroPrůmysl.cz, únor 2019

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Odborné semináře OEZ 2019 Registrujte se zdarma. Opravy a rekonstrukce rozvaděčů nn, správná volba proudových chráničů, selektivita jištění v programu Sichr.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.