Milujeme roboty – RAVEO s.r.o.!

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Naše reputace z oboru robotiky a automatizace neustále pozitivně roste! Proto vám čím dál tím více poskytujeme inovační řešení a přístupy potřebné pro vaše aplikace.

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru uvádíme do pohybu stovky strojů ročně, přičemž žádná z aplikací není totožná.

Kvalitní a především komplexní zázemí engineeringu nám umožňuje stát se vaším strategickým partnerem. Rádi spojujeme a hledáme řešení tak, aby bylo dosaženo souladu - jak z hlediska technologického, provozního nebo i obchodního. Díky naším řešením se můžete soustředit na věci, na kterých opravdu záleží, protože pokud se chcete stát v něčem opravdu výjimeční, pak zde jednoduše není prostor pro chyby.

Naše řešení pro robotiku můžete nalézt v průmyslových, industriálních, autonomních, balicích, intralogistických, operačních, zdravotnických, mobilních nebo kolaborativních aplikacích. Naše řešení opravdu pomáhají zákazníkům vytvořit inovativní stroje a zařízení s vysokou přidanou hodnotou.

roboty raveo 2

 • Optimalizujeme kapacity
  V naší nabídce naleznete stovky produktů, které v rámci kombinací s jinými komponenty nabízí tisíce různých řešení. Řešení si u nás nalezne opravdu každý.
 • Menší, lehčí a rychlejší
  To vám umožní nejen správný výběr motoru pro aplikaci, ale především rychle přejdete od návrhu až po uvedení do provozu.
 • Podpoříme váš business
  Díky variabilitě produktů a našemu konstrukčnímu oddělení vám pomůžeme urychlit proces prototypu. Vy se tak můžete věnovat obchodní strategii a rozvoji.

Typickými produkty z našeho portfolia pro robotiku jsou především:

Cykloidní převodovky Nabtesco – jsou prakticky osazeny v každém robotu. Nabtesco má přes 65 procent celosvětového businessu z pohledu převodovek do robotů. Tyto extrémně tuhé a přesné převodovky aplikujeme velmi často jako přídavné osy k robotům (polohovadla) nebo třeba jako rotační stoly (index table).

Direct Drive motory KOLLMORGEN – momentové motory jsou více a více nasazovány do robotických os buď jako přímé pohony nebo ve spojení s cykloidními nebo planetovými převodovkami. Mám reálné zkušenosti s implementacemi u zákazníků, kteří patří mezi lídry trhu.

roboty raveo 1

Zjistěte více u našich odborníků na telefonu +420 577 700 150 nebo e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz unor 2019 S

ElektroPrůmysl.cz, únor 2019

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Odborné semináře OEZ 2019 Registrujte se zdarma. Opravy a rekonstrukce rozvaděčů nn, správná volba proudových chráničů, selektivita jištění v programu Sichr.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.