FOXON IoT a rozšířená realita aneb co uvidíte na AMPERu

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Již potřetí padneme do náruče městu, které se pyšní kontroverzním orlojem, osobitou mluvou a pivem, které buď milujete, nebo nejste Brňan. V místních lesích vznikly povídky o lišce Bystroušce a na výstavišti se každoročně koná veletrh AMPER.

A nuda v Brně nás tam letos určitě nečeká.

25. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení je něco, na čem FOXON nesmí chybět. V březnu se tam proto vydáme podělit se s vámi o novinky, na kterých jsme celý rok pracovali.
FOXON je po celých 10 let své existence znám jako firma, která se ve světě průmyslové automatizace neztratí. Naši technici si poradí s kdejakou závadou, srovnají do latě nefunkční PROFIBUS i PROFINET a postarají se o opravu i takových zařízení, které by původní výrobce už neopravil. Taky u nás nakoupíte nové originální díly i náhrady nebo se k nám můžete vydat na školení.
Svět průmyslové automatizace a IoT se vyvíjí neuvěřitelným tempem a my se na tom chceme aktivně podílet. Rozhodli jsme se proto zařadit i do komunity vývojářů, kteří ho posunují dál. Letos vám tak na našem stánku ukážeme, jak pracujeme s rozšířenou realitou v rámci projektu FIOT. Prohlédnete si, jak monitorujeme data na strojích v reálném čase, odhalíte závadu v rozvaděči a jediným kliknutím budete moci prozkoumat jeho kompletní dokumentaci. Dál se s vámi podělíme o naši vizi chytré údržby. Pouhým pohledem do tabletu dokážete přesně identifikovat typ i parametry frekvenčního měniče či switche a poznáte, že nekonečnému pátrání v dokumentaci už u nás definitivně odzvonilo. Tak si to přijďte vyzkoušet! Najdete nás stejně jako loni v hale V, stánek 3.01.
Design stánku FOXON vás letos asi překvapí. Rozhodli jsme se totiž mírně odkročit od naší obvyklé oranžové a propojili jsme vzhled stánku s designem nového katalogu.

foxon amper 2017 1

Co k tomu řekl náš dvorní grafik Ondra?

Postupem tohoto roku jsme hodně rozšířili naše služby a potřebovali jsme najít prostředek pro lepší orientaci. Rozhodli jsme se proto pro minimalistické rozčlenění pomocí 12 barev na černém pozadí. Každá z barev odpovídá jedné kapitole katalogu či jedné části naší nabídky. Nedílnou součástí katalogu bude i jeho „živá verze“. Pomocí aplikace, která bude ke stažení, se můžete na katalog podívat a nechat ho ožít před vašima očima. Prozradím jen tolik, že je skutečně se na co těšit.

Takže je konec FOXONu v oranžové?

Určitě ne, oranžová u nás stále hraje dominantní roli. Velkou výsadou naší společnosti jsou opravy a prodej náhradních dílů a tato kapitola v katalogu nese právě naši tradiční oranžovou barvu. I srdce našeho stánku, tedy vnitřní část a zázemí, budou laděny do oranžova.

foxon amper 2017 2

Na AMPERu nás také potkáte na přednášce v rámci Fóra automatizace, které přímo na výstavní ploše pořádá časopis Automa. Letošní motto tohoto fóra je „Automatizace mění průmysl“ a na toto téma rozhodně máme co říct. Přijďte si nás poslechnout v úterý 21. a ve čtvrtek 23. 3. vždy v 10:45. Budeme tam prezentovat novinky v projektu FIOT a vizi, jak to s budoucností rozšířené reality a chytré údržby vidíme my.
Veletrhu v Brně se už zkrátka nemůžeme dočkat. Jestli se tam chystáte i vy, máme pro vás jeden tip. Brňáci si totiž vymysleli hezkou vychytávku, která vám ulehčí cestování po městě. Je to aplikace iRIS, která jede na platformě Google Maps v reálném čase. Díky ní s přesností na pár sekund vidíte, kde se právě nachází váš spoj a jestli stihnete ještě jedno Starobrno před startem na šalinu. Jak je vidět, Amper zkrátka do Brna patří. Tak na viděnou!

 

FOXON s.r.o.
Česká 615/25, 463 12 Liberec 25
Tel: (+420) 484 845 555 / 566
Fax: (+420) 484 845 560
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.foxon.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, květen 2019

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
IT chlazení - řešení od firmy Rittal Koncepce chlazení společnosti Rittal nabízí řešení pro širokou škálu aplikací – od chlazení jednotlivých rozváděčů až po celá datová centra.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.