Flexibilní řídicí systém Siemens LOGO! v praxi

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

LOGO!8 je malé programovatelné relé, které nabízí nespočet možností využití. Díky menším parametrům uvolní místo v rozvaděči dalším komponentům. Základní jednotka obsahuje ethernetový port pro snadné propojení s vaším počítačem.

Displej se 3 podsvíceními poslouží pro vizualizaci nejen textu. Pokud není velikost displeje dostačující, lze k LOGu přidat text displej nebo panely z řady basic či comfort.

Velkou výhodou systému LOGO! je integrovaný webový server, se kterým dokážeme k systému přistupovat přes webové prostředí jak v lokální síti, tak i z vnější sítě. Nový systém nabízí i webový editor. Díky editoru si můžete vytvořit vlastní webové stránky velice snadno a rychle. Můžete si tak udělat vlastní grafiku, kterou uvidíte na webových stránkách a přes kterou budete moci ovládat váš proces.

logo v praxi 1
Komunikační modul CMR 2000 Vám umožní ovládat LOGO! 8 na dálku pomocí SMS a e-mailu, zasílat aktuální polohu z GPS nebo využít VPN pro vzdálený přístup. Díky modulu CMK2000 se můžete připojit do sběrnice KNX, poslouží tak dobře v oblasti automatizace budov, např. v kamerových systémech, řízení přístupu, klimatizaci vnitřních prostor, osvětlení, stínění či zavlažování prostřednictvím řízení čerpadel.

logo v praxi 2
Pokud LOGO! není dostačující, doporučujeme použít na vaši aplikaci naše PLC řady S7-1200. Tento programovatelný automat má také integrovaný webový server, díky kterému můžete vizualizovat stavy proměnných, stahovat data logy nebo využít diagnostické funkce. Jedná se o modulární systém, takže jeho rozšíření je možné za pomocí signálních karet a decentrálních periferií v podobě karet ET200.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.