Siemens rozšiřuje nabídku decentrálních periferií o novou produktovou řadu Simatic ET 200SP. Díky novému designu přináší tato řada úsporu místa v rozváděči, zjednodušení práce a navýšení výkonu. Stanice Simatic ET 200SP mají stupeň krytí IP20 a s nadřazeným řídicím systémem komunikují přes protokol Profinet.

Rychlost, velikost paměti, počet jader procesorů, počet vstupů, výstupů, operační paměť programová, datová, komentářová … a desítky dalších parametrů, kterými dodavatelé argumentují, proč zvolit právě jejich hardware pro řešení aktuálního projektu. Potřebujeme však opravdu vykonat 100 instrukcí za 3 µs?

Panasonic Electric Works (PEW) uvádí na průmyslový trh procesorovou jednotku PLC řady FPX v základu s 38 digitálními a 6 analogovými vstupy/výstupy. Řídící jednotka AFPX-C38 rozšířila řadu programovatelných automatů FPX.

Společnost ORBIT MERRET, s.r.o. vyvíjí a dodává měřicí přístroje pro průmysl již více než 20 let. Naši společnost zastupuje řada partnerů v zahraničí. Například pro Slovenskou republiku je to společnost TECHREG, s.r.o. Abychom svým zákazníkům mohli nabízet výrobky, které odpovídají jejich konkrétním potřebám, naši vývojoví inženýři neustále sledují trendy průmyslového měření a automatizace.

Nové Vision1040™ PLC od firmy Unitronics s integrovaným HMI panelem umožňuje výrobcům strojů a systémovým integrátorům přidat do svého portfolia brilantní 10,4" barevný dotykový displej s plnou funkčností PLC za bezkonkurenční poměr cena/výkon. Uživatelé mají možnost pracovat až s 1 024 I/O, USB programovacím portem a záznamem dat.

Představujeme Vám 15“ dotykový operátorský panel FPM-8151H určený pro průmyslové monitorování v těch nejnáročnějších podmínkách. Panel má certifikát ATEX Class I, zóna 2, je tedy určen i do výbušného prostředí, kde hrozí exploze plynů, par, kapalin, apod., proto se hodí především do plynárenského a ropného průmyslu.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cerven 2019 CL

ElektroPrůmysl.cz, červen 2019

Číslo je zaměřené na identifikační systémy a průmyslové značení, trafostanice a transformátory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová řada svítidel VARIOLINE Poskytuje výjimečné LED osvětlení v rozváděčích v jejich plné hloubce a výšce.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.